BIO Darček. kazeta MED ( šampón + regeneračný kondicionér )

Spojenie toho najlepšieho v praktickej a vkusnej darčekovej krabici! Darujte svojim blízkym prírodnú kozmetiku, ktorá poteší a je šetrná k Vám i k prírode.

BIO Darček. kazeta MED ( šampón + regeneračný kondicionér )
DoporučujemeAKCIA

Unikátne spojenie Šampónu a regeneračného kondicionéru rady MED + Q10 do praktickej darčekovej krabice.
BC BIO MED + Q10 Regeneračný vlasový šampón 260ml
Je vyrobený ako veľmi jemný a pritom výdatný prostriedok každodennej hygieny pre všetky typy pokožky a vlasov. Regeneračný vlasový šampón s medom a koenzýmom Q10 je vyrobený ako veľmi jemný a pritom výdatný prostriedok každodennej hygieny pre všetky typy pokožky a vlasov. Má značnú penivosť a veľkú čistiacu a umývaciu silu, bez toho aby extrémne odmašťoval vlasy či pokožku. Pridané betaíny spolu s rastlinným lecitínom zanechajú pokožku umytú, vláčnu a prirodzenú, vlasy príjemne zmäkčí. Úžitkovými vlastnosťami je BIO šampón šetrný ako k telu, tak k prírode. Je veľmi jemný a príjemný pri použití. Garantujeme, že si ho obľúbite. Pridaná kyselina mliečna upraví pH bielkovín pokožky do optimálnej fyziologickej úrovne. Med obsahuje množstvo výživných látok, koenzým Q10 podporuje bunkové dýchanie, a tým povzbudzuje prirodzenú bunkovú látkovú výmenu. Hydrolyzovaný keratín regeneruje a spevňuje vlasovú štruktúru.

BC BIO MED + Q10 Regeneračný kondicionér 260ml
Vlasový oplachový kondicionér je veľmi jemný a výdatnýkondicionér pre všetky typy vlasov.
Vlasový oplachový kondicionér je veľmi jemný a výdatnýkondicionér pre všetky typy vlasov. Po použití zostanú vlasy hebké,lesklé azväčší sa objem.Kyselina mliečna upraví PH pokožky,zahladí vlasovéšupinky.Keratín a cystein zregeneruje a spevní už vyrastené vlasy. Kondicionérobsahuje daľej zložky ako panthenol, koenzym Q10 a pravý včelí med.

Kód produktu:

7833

Cena s DPH / ks:

8,88 €
7,72
bez DPH 6,43 €

posledné 2 ks

Kúpiť

Tovar Vám bude doručený do 3 pracovných dní 
od potvrdenia objednávky.

Doprava zdarma nad 35 €

Český výrobok