Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

 Filter

Rada

Použitie

Rada

Použitie

Micelárne pleťové mlieka

Aby Vaša pleť mohla dobre prijímať živiny z pleťových krémov, sér alebo iných prípravkov, musí byť aj dobre vyčistená. Čistá pleť nie je len krásna, ale taktiež oveľa lepšie absorbuje účinné látky, ktoré sú vo Vašich kozmetických prípravkoch. Jemné odličovacie micelárne mlieka BIO kvality dokonale odstránia make – up a ďalšie nečistoty, ktoré sa na pokožke počas dňa usadili.

Aký je rozdiel medzi odličovacím mliekom a micelárnym pleťovým mliekom?

Odličovacie mlieko je vhodné na dôkladné večerné čistenie – okrem make-upu odstráni nečistoty, ktoré sa za celý deň zachytia na tvári, ako je pot, prach a smog. V každom prípade by po očistení pleti pleťovým mliekom malo nasledovať dočistenie tonikom alebo pleťovou vodou. Odličovacie mlieko je veľmi obľúbené najmä u dám so suchšou pleťou. Jeho výhodou je, že čistí a odličuje bez vysušovania pokožky.

Micelárne odličovacie mlieko v sebe spája micely ako v micelárnej pleťovej vode, ktoré pôsobia ako lepidlo, pretože všetky nečistoty sa na nich lepia a preto čistenie je jednoduché, rýchle a bez podráždenia, spolu s hydratačnými a jemnými zložkami z pleťového mlieka pre lepšie a efektívnejšie čistenie Vašej pokožky.

Použitie pleťových micelárnych odličovacích mliek: 

Na odličovací tampón naneste mlieko a krúživými pohybmi pleť vyčistite. Následne pleť dočistite hydratačným tonikom. Po odlíčení pleťovým mliekom je vhodné použiť  aj micerálnu pleťovú vodu alebo čistiace pleťové tonikum, aby sa stiahli póry, a zabránilo sa tak opätovnému usadzovaniu nečistôt.

ODOBERAJTE AJ VY NÁŠ NEWSLETTER

Prihláste sa do nášho newsletteru a dozviete sa 
o aktuálnych zľavách a novinkách medzi prvými.

Ušetrite na poštovnom. 
Poštovné a balné ZDARMA pri objednaní nad 40 €*

Ušetrite na poštovnom.
Poštovné a balné ZDARMA pri objednaní nad 40 €*