Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

BIONE kozmetická rada s keratínom a kofeinom

Rada je určená najmä pre hĺbkovú regeneráciu a výživu všetkých typov vlasov a hlavne pre stimuláciu rastu vlasov. Obsiahnutý kofeín je podľa štúdií preukázateľným stimulantom rastu vlasových folikul. Keratínový hydrolyzát z ovčej vlny obsahuje aminokyseliny zhodné aminokyselinami ľudských vlasov. používaním týchto prípravkov dôjde k doplneniu vlasovej štruktúry. Vlasy sa spevní, vráti sa im pružnosť, objem a nestrapkajú sa.

Účinky kofeínu pre Vaše vlasy

Kofeín je považovaný za veľmi dobrý stimulant pre vlasové folikuly. Výskum ukázal, že lokálna liečba kofeínom viedla k zvýšeniu priemerného rastu vlasových folikulov približne o 46%. Takisto predĺžil životný cyklus vlasu o 33%. Je to preto, že kofeín môže zablokovať účinok DHT, ktorý poškodzuje vlasové folikuly a spôsobuje plešatosť mužského typu. Kofeín stimuluje nielen vaše telo a myseľ, ale aj vaše vlasové korienky. Preto sa kofeín často používa ako prísada do šampónov a iných produktov pre starostlivosť o vlasy, ktoré zlepšujú rast a štruktúru vlasov. Blahodarnosť kofeínu na hustotu vlasov dokazuje najnovší výskum vedeckého tímu na univerzite v Jene. Podľa výskumu je kofeínový stimulant vhodný predovšetkým pre mužov, ktorých vlasové korienky sú citlivé na mužský hormón testosterón, ktorý spôsobuje vypadávanie vlasov.

BIONE kozmetická rada s keratínom a kofeinom

Čo je to Keratín?

Ide o obzvlášť pevnú bielkovinu, ktorú nájdeme v telách cicavcov, ale aj vtákov či plazov. U ľudí sa vyskytuje jedna z dvoch základných foriem keratínu, tzv. Alfa keratín. Keratín je stavebná bielkovina derivátov pokožky, ktorá tvorí 88% štruktúry vlasov a zodpovedá za ich kvalitu, rast, pevnosť, jemnosť, lesk a celkový vzhľad. Keratín v nemalej miere určuje vlastnosti každého jedného vlasu, ovplyvňuje ich kvalitu, rast i vzhľad . Na ňom napríklad závisí, či sú tie vaše rovné ako drôty alebo prirodzene kučeravé. Vo forme oleja sa keratín odporúča ako ošetrenie pre extrémne namáhané vlasy.

Keratín s kofeínom v BIONE vlasovej kozmetike

• Lesk a hladkosť vlasov je podporená prídavkom vzácneho makadamiového oleja.

• Regenerácia a výživa vlasov je zaistená vysokým obsahom Panthenolu, Cisteinu a prírodného Lecitínu.

• Používaním radu Keratín + Kofeín docielite vysokej regenerácie a výživy vlasov a dôjde k potlačeniu nežiaduceho efektu vypadávanie vlasov.

• Výrobky neobsahujú žiadne voľné priame ropné uhľovodíky, silikóny, parabény, tenzidy SLS a SLES. (Pozri bio deklarácia)

• Vyrobené v BIO KVALITE.

ODOBERAJTE AJ VY NÁŠ NEWSLETTER

Prihláste sa do nášho newsletteru a dozviete sa 
o aktuálnych zľavách a novinkách medzi prvými.

Ušetrite na poštovnom. 
Poštovné a balné ZDARMA pri objednaní nad 40 €*

Ušetrite na poštovnom.
Poštovné a balné ZDARMA pri objednaní nad 40 €*