Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Vianočné darčeky pre partnerku

Vianoce sú za dverami a Vy stále hľadáte ideálny darček pre Vašu polovičku? Vybrať ho iste nie je jednoduché. Prišli sme Vám na pomoc Nechajte sa inšpirovať nápadmi na skvelý darček s dušou prírody.

Náš tip na skvelý darček

Stavte na istotu

Telovým mliekom či sprchovým gélom nemôžete nikdy nič pokaziť. Najmä, keď vyberiete produkty napríklad zo 100% bio telovej a pleťovej rady Ruža - zvodná a zmyselná presne ako Vaša partnerka.

Vlasy, koruna krásy!

Ženy máme všeobecne slabosť pre svoje vlasy, pretože ako každý dobre vie, vlasy sú predsa koruna ženskej krásy! Špeciálna starostlivosť pre posilnenie a regeneráciu všetkých typov vlasov v 100 bio kvalite z prevažne lokálnych surovín je zaručene úspešný darček pre každú pravú ženu.

Darček pre tú najnáročnejšiu

Vybrať darček pre náročnú ženu nie je jednoduché. Máme pre vás tip, ktorý zaručene zaberie. Špeciálne vytvorená kozmetická rada v 100% bio kvalite z prírody pre radosť aj tej najnáročnejšej dámy.

Pre mladú žabu

Zmyselnosť, energia a vôňa!

Pre tú najlepšiu gazdinú

Darček pre najlepšiu kuchárku, pekárku a partnerku. Doprajte jej čas pre seba za tú všetku lásku, s ktorou vám vytvára domov.

Rozmaznávajte

Každá žena sa rada nechá hýčkať a rozmaznávať. Taktiež sa rada stará o svoj zovňajšok. Čo tak spojiť príjemné s užitočným? Doprajte hýčkanie a opateru pre jej pleť, aby bola žiarivá a krásna ešte veľa rokov.

Mohlo by vás zaujímať

Ako na bielenie zubov bezpečne?

Bielenie zubov je populárnym riešením v boji proti zafarbeniu zubov spôsobenému pitím kávy, jedením určitých potravín, fajčením a prirodzeným procesom starnutia. 

Zbavte sa vrások retinolom

Retinol poslené roky priťahuje obrovskú pozornosť výrobcov kozmetiky a starostlivosti o pleť. Ženy okolo 30 veku života si začínajú všímať prvé náznaky vrások a najdostupnejšou ...

Účinný tip na bolesť kĺbov a svalov

Bolesť ako taká všeobecne znižuje kvalitu nášho života. Keď nás bolia kĺby, svaly či kosti, môže to mať viacero príčin. Medzi tie najzákladnejšie patrí napríklad zmena stravovacích návykov ...

ODOBERAJTE AJ VY NÁŠ NEWSLETTER

Prihláste sa do nášho newsletteru a dozviete sa 
o aktuálnych zľavách a novinkách medzi prvými.

Ušetrite na poštovnom. 
Poštovné a balné ZDARMA pri objednaní nad 40 €*

Ušetrite na poštovnom.
Poštovné a balné ZDARMA pri objednaní nad 40 €*