Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Keratín a ricínový olej

Keratín + Ricínový olej a jeho účinky v Bione kozmetike

Rada produktov Keratín + Ricínový olej je určená pre hĺbkovú regeneráciu poškodených vlasov. Vlasy budú pevnejšie, vráti sa im ich pružnosť, hladkosť, lesk a nestrapkajú sa. Hlavnou aktívnou zložkou je regeneračný keratín a blahodarný ricínový olej. Pre Vaše krásne a zdravé vlasy.
Produkty z tejto rady, ako i z iných rád sú vyrobené v 100% bio kvalite. Rada keratín + ricínový olej je vyrobená bez použitia SLS, SLES, neobsahuje phenoxyethanol a ani ropné produkty.

Prečo používať Ricínový olej?


Ricínový olej má množstvo pozitívnych účinkov, o ktorých možno neviete. A to najmä vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín ako sú kyselina ricinolejoveá, kyselina olejová a kyselina linolová. Ricínový olej je účinný pri rôznych zápaloch kože spôsobených baktériami, kvasinkami, či vírusmi (vhodný na svrbenie či pálenie pokožky, no i na bradavice). Ricínový olej sa veľmi rýchlo vstrebáva a pôsobí ako úľava pre suchú, až popraskanú pokožku. Je skvelý na suchú ale i na normálnu pokožku, no hlavne v zime. Vo vlasovej kozmetike je ricínový olej zázrak. Urýchľuje rast vlasov, zmierňuje ich vypadávanie, údajne pôsobí i proti lupinám, pôsobí hojivo na poškodené vlasy - po jeho používaní sú vlasy pevnejšie a lesklejšie, po dlhodobom používaní vo vlasovej kozmetike budú vlásky i hustejšie a pevnejšie.

Čo je to Keratín?

Ide o obzvlášť pevnú bielkovinu, ktorú nájdeme v telách cicavcov, ale aj vtákov či plazov. U ľudí sa vyskytuje jedna z dvoch základných foriem keratínu, tzv. Alfa keratín. Keratín je stavebná bielkovina derivátov pokožky, ktorá tvorí 88% štruktúry vlasov a zodpovedá za ich kvalitu, rast, pevnosť, jemnosť, lesk a celkový vzhľad. Keratín v nemalej miere určuje vlastnosti každého jedného vlasu, ovplyvňuje ich kvalitu, rast i vzhľad . Na ňom napríklad závisí, či sú tie vaše rovné ako drôty alebo prirodzene kučeravé. Vo forme oleja sa keratín odporúča ako ošetrenie pre extrémne namáhané vlasy.ODOBERAJTE AJ VY NÁŠ NEWSLETTER

Prihláste sa do nášho newsletteru a dozviete sa 
o aktuálnych zľavách a novinkách medzi prvými.

Ušetrite na poštovnom. 
Poštovné a balné ZDARMA pri objednaní nad 40 €*

Ušetrite na poštovnom.
Poštovné a balné ZDARMA pri objednaní nad 40 €*