Filter

 Rada

 Použitie

Zrušiť všetky filtre

Micerálne vody

Tajomstvo micelárnej vody sa skrýva v špeciálnom zložení s obsahom mikroskopických častíc - micel, ktoré dokážu efektívne zachytiť všetky nečistoty a odstrániť aj zvyšky mejkapu. Je k pokožke veľmi šetrná, pretože micely pôsobia na nečistoty ako magnet, obklopia zvyšky mejkapu, mastnoty a nečistôt. Nie je teda potrebné „drhnutie“ pleti, ktoré by mohlo narušiť jej ochrannú vrstvu. BIONE Micerálne pleťové vody neobsahujú lieh.

Použitie micelárnej vody:

Micerálnu pleťovú vodu je vhodné použiť po odlíčení pleťovým mliekom aby sa stiahli póry, a zabránilo sa tak opätovnému usadzovaniu nečistôt alebo samostatne.

BC BIO Granátové jablko Micelárna voda 255ml

Úplne unikátna čistiaca a odličovacia pleťová voda bez akýchkoľvek konzervačných látok, bez tenzidov, bez parfumov, bez silikónov, ...

 
skladom
3,90
bez DPH3,25 €

BC BIO HYALURON LIFE Micerálna voda 255 ml

Luxusný prostriedok k odlíčeniu a vyčisteniu pokožky viečok, očných partií ale aj celej tváre. Na suché aj mastné tiene, na make – up.

 
skladom
4,00
bez DPH3,33 €

BC BIO MED + Q10 Micerálna pleťová voda 255ml

Micerálna pleťová voda určená k hĺbkovému vyčisteniu pokožky po použití pleťového mlieka, alebo úplne samostatne.

 
skladom
4,19
bez DPH3,49 €

BC BIO Exclusive Micerálna voda 255ml

Úplne unikátna čistiaca a odličovacia pleťová voda bez akýchkoľvek konzervačných látok, bez tenzidov, bez parfumov a bez silikónov.

 
skladom
4,20
bez DPH3,50 €

BC BIO CANNABIS Micerálna pleťová voda 255 ml

Úplne unikátna čistiaca a odličovacia pleťová voda bez akýchkoľvek konzervačných látok.

 
skladom
4,20
bez DPH3,50 €

BC BIO Ženšen micerálna pleťová voda 255ml

Unikátna čistiaca a odličovacia pleťová voda bez silikónov, ropných produktov, parabénov a iné. Má vynikajúcu čistiacu účinnosť a je určená pre všetky typy pokožky. Najcennejšie tradičné rastlinné extrakty spolu v jednom výrobku.

 
skladom
4,38
bez DPH3,65 €

BC BIO AVENA Micerálna pleťová voda 255 ml

Unikátna micelárna voda z rady Avena, je určená výhradne pre citlivú a problematickú pleť, pre pokožku so sklonom k tvorbe ekzémov, k vzniku červených škvŕn, k rýchlej epitalizácií, na pokožku trpiacu atopickým ekzémom a lupienkou.

 
skladom
5,04
bez DPH4,20 €