Novinky v našej ponuke

Vždy horúce novinky pre našich zákazníkov.

BC BIO Telové mlieko Ruža 500ml

Veľmi ľahké, rýchlo sa vstrebávajúce telové mlieko obsahuje regeneračné, zvláčňujúce a hydratačné zložky, ako sú alantoín a iné.

 
posledný kus
3,30
bez DPH2,75 €

BC O BIO Hydratačný balzam po opaľovaní Vitamín E + Panthenol 200 ml

Ľahko roztierateľný BIO balzam po opaľovaní s Panthenolom a Cannabisom.

 
skladom
3,96
bez DPH3,30 €

BC BIO AVENA Telový krém špeciál citlivá pokožka 155 ml

Unikátny telový krém z rady Avena, je určený výhradne pre citlivú a problematickú pleť, pre pokožku so sklonom k tvorbe ekzémov, k vzniku červených škvŕn, k rýchlej epitalizácií, na pokožku trpiacu atopickým ekzémom a lupienkou.

 
skladom
4,31
bez DPH3,59 €

BC BIO AVENA Balzam na ruky 200ml

Unikátny balzam na ruky z rady Avena, je určený výhradne pre citlivú a problematickú pleť, pre pokožku so sklonom k tvorbe ekzémov, k vzniku červených škvŕn, k rýchlej epitalizácií, na pokožku trpiacu atopickým ekzémom a lupienkou.

 
posledný kus
4,31
bez DPH3,59 €

BC O BIO Cannabis Sprej po opalovaní BODY RAIN 260ml

Body Rain spray po opaľovaní a na udržanie opálenia. Pre hydratáciu, regeneráciu a osvieženie pokožky. Používa sa na pokožku k jej silnú ...

 
skladom
4,44
bez DPH3,70 €

BC BIO AVENA Telové mlieko 300 ml

Unikátne telové mlieko z rady Avena, je určené výhradne pre citlivú a problematickú pleť, pre pokožku so sklonom k tvorbe ekzémov, k vzniku červených škvŕn, k rýchlej epitalizácií, na pokožku trpiacu atopickým ekzémom a lupienkou.

 
posledný kus
5,04
bez DPH4,20 €

BC BIO AVENA Micerálna pleťová voda 255 ml

Unikátna micelárna voda z rady Avena, je určená výhradne pre citlivú a problematickú pleť, pre pokožku so sklonom k tvorbe ekzémov, k vzniku červených škvŕn, k rýchlej epitalizácií, na pokožku trpiacu atopickým ekzémom a lupienkou.

 
posledné 2 ks
5,04
bez DPH4,20 €

BC BIO AVENA Vlasový a telový šampón 260 ml

Vlasový a telový šampón Avena Sativa je určený pre citlivú a problematickú pokožku so sklonom k tvorbe ekzémov, k vzniku červených škvŕn, k rýchlej apitelizácií, na pokožku trpiacu atopickým ekzémom a lupienkou.

 
posledné 2 ks
5,04
bez DPH4,20 €

BC BIO AVENA Regeneračný vlasový kondicionér 260 ml

Regeneračný vlasový kondicionér Avena Sativa je určený pre citlivú a problematickú pokožku so sklonom k tvorbe ekzémov, k vzniku červených škvŕn, k rýchlej apitelizácií, na pokožku trpiacu atopickým ekzémom a lupienkou.

 
posledný kus
5,04
bez DPH4,20 €

BC O Ochranný opaľovací olej SPF 18 115

Moderný ochranný opaľovací olej, SPF 18 s karoténom a panthenolom. Stredná ochrana.

 
skladom
5,22
bez DPH4,35 €

BC O BIO Ochranné opaľovacie mlieko SPF 16 Karotén Panthenol 200 ml

Nové BIO opaľovacie mlieko so zosilovačom opálenia. Mlieko je vyrobené úplne bez ogranických filtrov, žiadny methoxycinnamát, oxbenyon a iné. SPF 16 - stredná ochrana.

 
skladom
5,99
bez DPH4,99 €

BC BIO Exclusive UV Filter ochranný pleťový krém 51ml SPF 10

Výborný denný pleťový krém s výhradne minerálnymi UV filtrami, pre každodennú ochranu Vašej pleti pred účinkami slnečného žiarenia. SPF 10. Krém však nenahrádza ochranné opaľovacie prostriedky k ochrane pokožky pri intenzívnom cielenom a dlhodobom slnení.

 
skladom
6,40
bez DPH5,33 €

BC BIO AVENA Denný krém špeciál citlivá pleť 51 ml

Unikátny denný pleťový krém z rady Avena, je určený výhradne pre citlivú a problematickú pleť, pre pokožku so sklonom k tvorbe ekzémov, k vzniku červených škvŕn, k rýchlej epitalizácií, na pokožku trpiacu atopickým ekzémom a lupienkou.

 
posledné 2 ks
6,60
bez DPH5,50 €

BC BIO AVENA Nočný krém špeciál citlivá pleť 51 ml

Unikátny nočný pleťový krém z rady Avena, je určený výhradne pre citlivú a problematickú pleť, pre pokožku so sklonom k tvorbe ekzémov, k vzniku červených škvŕn, k rýchlej epitalizácií, na pokožku trpiacu atopickým ekzémom a lupienkou.

 
posledné 2 ks
6,60
bez DPH5,50 €

BC O BIO Ochranné opaľovacie mlieko SPF 22 Karotén Panthenol 200 ml

Nové BIO opaľovacie mlieko so zosilovačom opálenia. Mlieko je vyrobené úplne bez ogranických filtrov, žiadny methoxycinnamát, oxbenyon a iné. SPF 22 - stredná ochrana.

 
skladom
6,60
bez DPH5,50 €

BC BIO AVENA Vyživujúce sérum 40 ml

Unikátny pleťové sérum z rady Avena, je určené výhradne pre citlivú a problematickú pleť, pre pokožku so sklonom k tvorbe ekzémov, k vzniku červených škvŕn, k rýchlej epitalizácií, na pokožku trpiacu atopickým ekzémom a lupienkou.

 
posledný kus
6,84
bez DPH5,70 €

BC BIO AVENA Vlasové stimulačné sérum 215 ml

Unikátne stimulačné vlasové sérum Avena - jedinečným spôsobom spája regeneráciu už vyrastených vlasov spolu s podporou rastu nových vlasov a s obmedzením ich vypadávania.

 
posledné 2 ks
6,84
bez DPH5,70 €

BC O BIO Ochranné opaľovacie mlieko SPF 28 Karotén Panthenol 200 ml

Nové BIO opaľovacie mlieko so zosilovačom opálenia. Mlieko je vyrobené úplne bez ogranických filtrov, žiadny methoxycinnamát, oxbenyon a iné. SPF 28 - stredná ochrana.

 
skladom
7,20
bez DPH6,00 €