Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Kostihoj: Kľúč k zdraviu pohybového aparátu pre všetky vekové kategórie

Kostihoj, táto staroveká bylinka, ponúka obdivuhodné vlastnosti, ktoré odhaľujú svoju účinnosť v rôznych oblastiach zdravia. Táto bylina, známa aj ako koniarik lekársky, je cenná nielen v tradičnej medicíne, ale aj v moderných wellness produktoch. A práve v kombinácii s ďalšími prírodnými zložkami vytvára Bio BIONE Konský bylinný balzam s Kostihojom, ktorý prináša blahodárne účinky pre telo a myseľ.

Kostihoj je plný benefitov pre vaše telo

Kostihoj má povesť byliny, ktorá sa v tradičnej medicíne využíva na podporu zdravia pohybového aparátu. Jeho účinné látky pôsobia na svaly, kĺby a kosti, čo prináša výrazné zlepšenie pohyblivosti a zmiernenie bolesti.

Kostihoj obsahuje flavonoidy, saponíny a ďalšie zlúčeniny, ktoré majú protizápalové a analgetické účinky. Tieto vlastnosti sú neoceniteľné pri liečbe svalových a kĺbových bolestí, a to nielen u športovcov, ale aj u ľudí trpiacich artritídou, osteoporózou či reumatizmom.

Kostihoj je bylinka, ktorá ponúka široké spektrum výhod pre zdravie pohybového aparátu a je vhodná pre ľudí všetkých vekových kategórií. Prečo by mali ľudia využívať jeho účinky bez ohľadu na vek? Tu je niekoľko dôvodov:

1. Prevencia a liečba bolesti svalov a kĺbov

Bolesť svalov a kĺbov je častým problémom, ktorý môže ovplyvniť ľudí v každom veku. Kostihoj má protizápalové a analgetické vlastnosti, ktoré pomáhajú zmierniť bolesť a zároveň zabraňujú zhoršeniu stavu. Pravidelné používanie kostihoja môže slúžiť ako prevencia proti vzniku bolestí svalov a kĺbov, a taktiež ako podpora pri liečbe existujúcich problémov.

2. Zlepšenie pohyblivosti a flexibility

So starnutím sa často zhoršuje pohyblivosť a flexibility tela, čo môže viesť k obmedzeniam v každodenných aktivitách a kvalite života. Kostihoj môže pomôcť udržiavať a zlepšovať pohyblivosť kĺbov a svalov, čo je kľúčové pre zachovanie aktívneho a nezávislého životného štýlu.

3. Podpora regenerácie a ochrana pred zraneniami

Či už ide o mladých športovcov alebo starších jedincov, ochrana pohybového aparátu je dôležitá pre každého. Kostihoj má regeneračné vlastnosti, ktoré podporujú rýchlejšiu obnovu po fyzickej námahe a zároveň pomáhajú chrániť tkanivá pred poraneniami.

4. Zvýšenie celkového komfortu a kvality života

Bez ohľadu na vekovú kategóriu, každý má právo na pohodlný a kvalitný život. Kostihoj môže prispieť k celkovému pohodliu tým, že zmierni bolesti a nepohodlie spojené so svalovými a kĺbovými problémami, čo umožňuje jednotlivcom viac slobody a aktivity vo svojom každodennom živote.

Konský bylinný balzam s kostihojom od Bione Cosmetics pre celú rodinu

Bio BIONE Konský bylinný balzam s Kostihojom sa vďaka svojej univerzálnej povaze stáva nenahraditeľným pomocníkom v každodennom živote. Jeho jemná textúra a príjemná vôňa robia z aplikácie príjemný rituál, ktorý si zamilujú všetci členovia rodiny.

Balzam je formulovaný tak, aby ponúkol širokú škálu úžitkov pre pokožku a telo. Obsahuje konopný olej a extrakt z celej konope, čo dodáva pleti maximálnu hydratáciu a ochranu. Okrem toho, vďaka prítomnosti glycerínu, bambuckého masla a vitamínu E, pokožka získava potrebné živiny na regeneráciu a ochranu pred vonkajšími vplyvmi.

Ochrana zdravia a prírody

Jedným z najvýraznejších prínosov Bio BIONE Konského bylinného balzamu je jeho priaznivý vplyv nielen na zdravie, ale aj na životné prostredie. Vyrobený v BIO formulácii bez škodlivých látok ako SLS, SLES, parabény či silikóny, tento balzam rešpektuje nielen Vaše zdravie, ale aj prírodu.

Výrobok sa môže pochváliť aj prítomnosťou extraktu z rastliny Cannabis a protimikrobiálnym čajovníkovým olejom, čo podčiarkuje jeho prirodzený charakter a zameranie na tradičné bylinné liečenie.

Bio BIONE Konský bylinný balzam s Kostihojom je viac než len kozmetický produkt. Je to spojenie prírodných zložiek, starovekej múdrosti a moderných technológií, ktoré prináša úľavu a pohodlie v každodennom živote. Jeho blahodárne účinky na pohybový aparát a pokožku ho robia nenahraditeľným spoločníkom pre celú rodinu, pričom jeho šetrné zloženie je zárukou ochrany nielen Vašej pleti, ale aj životného prostredia.

kostihoj účinky
kostihoj na kĺby
kostihoj pre svaly
kostihoj v kozmetike
kostihoj balzam
kostihoj výhody
kostihoj aplikácia
kostihoj liečba
bione cosmetics kostihoj

Mohlo by vás zaujímať

Ako na bielenie zubov bezpečne?

Bielenie zubov je populárnym riešením v boji proti zafarbeniu zubov spôsobenému pitím kávy, jedením určitých potravín, fajčením a prirodzeným procesom starnutia. 

Zbavte sa vrások retinolom

Retinol poslené roky priťahuje obrovskú pozornosť výrobcov kozmetiky a starostlivosti o pleť. Ženy okolo 30 veku života si začínajú všímať prvé náznaky vrások a najdostupnejšou ...

Účinný tip na bolesť kĺbov a svalov

Bolesť ako taká všeobecne znižuje kvalitu nášho života. Keď nás bolia kĺby, svaly či kosti, môže to mať viacero príčin. Medzi tie najzákladnejšie patrí napríklad zmena stravovacích návykov ...

ODOBERAJTE AJ VY NÁŠ NEWSLETTER

Prihláste sa do nášho newsletteru a dozviete sa 
o aktuálnych zľavách a novinkách medzi prvými.

Ušetrite na poštovnom. 
Poštovné a balné ZDARMA pri objednaní nad 40 €*

Ušetrite na poštovnom.
Poštovné a balné ZDARMA pri objednaní nad 40 €*