Poradňa krásy Bione Cosmetics

Neviete si rady s kúpou prírodnej kozmetiky? Sme tu pre vás, poradíme vám!

Dobrý deň.
Mám problém s akné a rada by som zistila, či máte nejaký druh kozmetiky určenú na potlačenie tvorby komedónov a proti mastnej pleti? Ďakujem za odporúčanie.

Monika, Nitra

Dobrý deň Monika,
pri tvorbe komedónov je v prvom rade potrebné optimalizovať stravu, vylúčiť mastné jedlá a taktiež kontaktovať kožného lekára. Popri odbornom odporúčaní od kožného vám určite oporúčame kozmetické výrobky z rady: Antakne - denné čistiace tonikum, salicylový lieh s tea tree a mentolom, intenzívne pleťové sérum, pleťový peeling.

Bione

Dobrý deň.
Rada by som sa spýtala, či pleťové krémy vašej značky obsahujú parabény, ktorým sa zásadne vyhýbam, nakoľko hľadám prednostne prírodnu kozmetiku.

Katka, Urmince

Dobrý deň Katka,
kozmetické výrobky značky Bione neobsahujú parabény, silikóny, voľné ropné uhľovodíky, ftaláty a ani SLS či SLES. Suroviny a materiály, ktoré sú využívané pri výrobe kozmetiky sú prevažne z obnoviteľných prírodných zdrojov. Všetky tieto informácie sa dočítate v našej deklarácií o zložení kozmetiky

Bione

Dobrý deň,
zaujala ma vaša značka, preto by som sa rada informovala, či sa vaše bio výrobky môžu na telo a vlasy používať aj v tehotenstve, ďakujem za radu :-).

Zuzka, Čadca

Dobrý deň Zuzka,
Nakoľko sú výrobky v BIO kvalite, to znamená, že na ich výrobu sú použité prírodné produkty tak nevidím žiadny dôvod, prečo by ste ich nemohli používať aj v tehotenstve 😊. Všetky výrobky, ktoré sú prírodné sú vhodné aj pre novorodeniatka ale i celkovo, pre deti. Ich zloženie je veľmi jemné a nemá im tam čo ublížiť. Dajte si však pozor, aby na obrázku bola zelená značka ,,BIO“. 6% našich výrobkov nieje v 100%-tnej bio kvalite, a na takých produktoch nie je zelená značka BIO na obrázku.

Bione

Napíšte nám, radi vám odpovieme

ODOBERAJTE AJ VY NÁŠ NEWSLETTER

Prihláste sa do nášho newsletteru a dozviete sa 
o aktuálnych zľavách a novinkách medzi prvými.

article

Ušetrite na poštovnom. 
Poštovné a balné ZDARMA pri objednaní nad 35 € alebo 10 a viac položiek*

Ušetrite na poštovnom.
Poštovné a balné ZDARMA pri objednaní nad 35 € alebo 10 a viac položiek*