TOVAR U VÁS DO 24 HODÍN

BALÍK NA POŠTU IBA ZA 1,56 

VŽDY PRAVIDELNÉ VÝPREDAJE KOZMETIKY

BIO Hyaluron LIFE Pleťové sérum

Odporúčané pre zmiešanú až mastnú pleť k hydratácií, výžive a ochrane na celý deň. Veľmi ľahký, rýchlo sa vstrebávajúci hydratačný emulgel.

BIO Hyaluron LIFE Pleťové sérum
BIO

Odporúčané pre zmiešanú až mastnú pleť k hydratácií, výžive a ochrane na celý deň. Veľmi ľahký, rýchlo sa vstrebávajúci hydratačný emulgel. Sérum obsahuje osvedčené a obľúbené účinné zložky s hydratačnou a protivráskovou aktivitou, ochranné, zvláčňujúce a regeneračné. Poskytuje cestu ku krásnej pleti na veľa rokov. Sérum je veľmi jemné, vyrobené v BIO formulácií bez silikónov a parabenov, ropných produktov, dráždivých parfémov a iných. Sérum je možné použiť ako denné, ale aj nočné. Taktiež ako podklad pod make –up . neobsahuje UV filtre. Aplikujte na pokožku aspoň 1x denne, pravidelne a dlhodobo.

Kód produktu:

7983

Typ:

Hydratačné, Protivráskové

objem ml/g:

40

Rada:

Hyaluron LIFE

Použitie:

zmiešaná pleť, mastná pleť, hydratácia, ochrana pleti

Cena s DPH:

 
5,99
bez DPH 4,99 €

skladom

Kúpiť

BIO Hyaluron LIFE Odličovacie mlieko

Luxusné odličovacie pleťové mlieko s minimom konzervačných látok, s bezalergénnou parfumáciou, bez silikónov, ropných produktov, parabenov a iných.

 
skladom
3,18
bez DPH2,65 €

BIO Hyaluron LIFE Odličovacie tonicum

Luxusné odličovacie pleťové tonikum s minimom konzervačných látok, s bezalergénnou parfumáciou, bez silikónov, ropných produktov, parabenov a iných.

 
skladom
3,18
bez DPH2,65 €

BIO Hyaluron LIFE Denný pleťový krém s kys. Hyalur.

Exkluzívny denný pleťový krém so zvýšeným obsahom nízkomolekulárnej a vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej pre hĺbkové prenikanie do pokožky, aj pre tvorbu povrchového filmu.

 
skladom
5,64
bez DPH4,70 €

BIO Hyaluron LIFE Tekutý pleťový krém s kyselinou hyaluronovou

Tekutý pleťový krém Cannabis s Kyselinou hyaluronovou je luxusný, rýchlo sa vstrebávajúci pleťový krém, ktorý si určite obľúbite!

 
skladom
6,72
bez DPH5,60 €