TOVAR U VÁS DO 24 HODÍN

BALÍK NA POŠTU IBA ZA 1,56 

VŽDY PRAVIDELNÉ VÝPREDAJE KOZMETIKY

BIO Hyaluron LIFE Nočný pleťový krém

Exkluzívny nočný pleťový krém so zvýšeným obsahom nízkomolekulárnej a vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej pre hĺbkové prenikanie do pokožky, aj pre tvorbu povrchového filmu.

BIO Hyaluron LIFE Nočný pleťový krém
BIO

Exkluzívny nočný pleťový krém so zvýšeným obsahom nízkomolekulárnej a vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej pre hĺbkové prenikanie do pokožky, aj pre tvorbu povrchového filmu. Krém obsahuje koenzym Q10 so známou účinnosťou proti vráskam. Krém je určený pre všetky typy pleti. Unavenej pleti navracia lesk, pleť je vláčna, hydratovaná a vyživená. Spotrebitelia potvrdzujú, že používaním krému postupne dochádza k prejasneniu pokožky, miznú jemné, časom aj hlbšie vrásky. Krém obsahuje UV filter pre čiastočnú ochranu pred vonkajšími vplyvmi, ale aj značné množstvo antioxidantov. Nanášajte pravidelne na noc v tenkej vrstve, na riadne očistenú pleť, krk a dekolt. Krém je hustý, vhodný aj ako podkladový krém. Pleť zvláčňuje, hydratuje a bojuje proti vráskam. Krém je veľmi jemný, ľahko roztierateľný, rýchlo vstrebateľný, so zníženou, bezalergénnou parfumáciou. Oproti dennému krému vykazuje vyšší obsah tukov. Vyrobené v BIO formulácií, bez parabenov a silikónov.

Kód produktu:

7982

Typ:

Nočný pleťový krém

objem ml/g:

51

Rada:

Hyaluron LIFE

Použitie:

nočný krém, všetky typy pleti, zrelá pleť

Cena s DPH:

 
5,64
bez DPH 4,70 €

skladom

Kúpiť

BIO Hyaluron LIFE Denný pleťový krém s kys. Hyalur.

Exkluzívny denný pleťový krém so zvýšeným obsahom nízkomolekulárnej a vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej pre hĺbkové prenikanie do pokožky, aj pre tvorbu povrchového filmu.

 
skladom
5,64
bez DPH4,70 €

BIO MANDĽA NIGHT Výživný pleťový krém BIO 40%

Výživný nočný pleťový krém z radu Original je určený pre všetky typy suchej, citlivej a zmiešanej pleti. 

 
skladom
3,30
bez DPH2,75 €

BIO Hyaluron LIFE Tekutý pleťový krém s kyselinou hyaluronovou

Tekutý pleťový krém Cannabis s Kyselinou hyaluronovou je luxusný, rýchlo sa vstrebávajúci pleťový krém, ktorý si určite obľúbite!

 
skladom
6,72
bez DPH5,60 €